Antalya O Days 2015Cum 27.2.2015 18:06
Results - Day 2 - Çelebi Reis - Middle WREcreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2014

 
W12 (14)1,8 km 30 m12 C
PlNameClubNatTime
1Doğa OymakOKLUBALI SKTUR25:17
2Berra KaplanOKLUBALI SKTUR27:22
3Gülce ÇelikOKLUBALI SKTUR28:41
4Bahar ÖzçelikOKLUBALI SKTUR31:20
5Sena GüvenOKLUBALI SKTUR44:33
6Ece Selen YılmazOKLUBALI SKTUR47:34
7Ayşenur GürgenburanOKLUBALI SKTUR51:41
8Fatma Hafsa ArslanBALIKESİR GSKTUR1:22:20
9Elif Buse HocaoğullarıBALIKESİR GSKTUR1:33:08
10Özlem KulbayBALIKESİR GSKTUR1:39:03
11Zeliha ErikliBALIKESİR GSKTUR2:09:53
 
Gizem GülerANTALYA GSKTURmp
Hale OktayANTALYA GSKTURmp
Zeynep DeliANTALYA GSKTURmp
 
 
 
W14 (7)2,2 km 35 m13 C
PlNameClubNatTime
1Duygu YigenBALIKESİR GSKTUR1:11:58
2Çeşminaz IşıkBALIKESİR GSKTUR1:36:07
3Melisa AltıncıBALIKESİR GSKTUR1:37:18
4Yağmur Rüya ErkanNEO DSKTUR1:43:21
5Beyza GürpınarBALIKESİR GSKTUR1:50:30
6Sadife KoyundoyuranANTALYA GSKTUR2:09:08
 
Zeynep Sude GültekinBALIKESİR GSKTURdnf
 
 
 
W16A (24)3,2 km 40 m19 C
PlNameClubNatTime
1Zeynep OcakBALIKESİR GSKTUR36:50
2Wilma GilleOK RoslagenSWE41:13
3Ellen FrostOK RoslagenSWE41:36
4Betül EsnerBALIKESİR GSKTUR49:48
5Tuva NikolaussonSvaide Roma SOKSWE53:16
6Kevser SezerBALIKESİR GSKTUR54:54
7Sümeyra GökcülBALIKESİR GSKTUR57:27
8Serdem Merve AteşNEO DSKTUR1:01:04
9Bianca StamateIndividual-FerdiTUR1:03:03
10Hilal ArslanBALIKESİR GSKTUR1:09:22
11Ecem GökSOMA TAEKWONDO İHTİSAS SPORTUR1:09:30
12Melike YörükBALIKESİR GSKTUR1:33:24
13Saadet Nur MaraşlıNİKSAR BELEDİYE SPORTUR1:53:50
14Emine ÇizmeciNİKSAR BELEDİYE SPORTUR1:58:08
15Meryem ÇağanSOMA TAEKWONDO İHTİSAS SPORTUR1:58:28
16Esnanur MasatİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR2:10:15
17Buse ÖztürkSOMA TAEKWONDO İHTİSAS SPORTUR2:46:29
 
Özge BozçaBALIKESİR GSKTURmp
Zehra AltanİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdnf
Aybüke İrem TuncelİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdnf
Ezgi BaşhanİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdnf
Aslı HamaratNİKSAR BELEDİYE SPORTURdnf
Kader AtarNİKSAR BELEDİYE SPORTURdnf
Gülüstan YavuzNİKSAR BELEDİYE SPORTURdnf
 
 
 
W16B (2)2,1 km 35 m16 C
PlNameClubNatTime
1Eda Nur SevrenBOLU GSMTUR1:02:21
2Gamze ÇelikBOLU GSMTUR1:56:05
 
 
 
W18A (14)
PlNameClubNatTime
1Tyra MellinSvaide Roma SOKSWE1:21:43
2Berna AktaşBALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR1:34:19
3Beyza YıldırımNEO DSKTUR1:34:33
4Rahime SözbirBALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR1:39:08
5Burcu KocaağaBALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR1:58:19
 
Rümeysa ÇiftçiBALIKESİR GENÇLİK VE DSKTURmp
Gizem GülençBALIKESİR GENÇLİK VE DSKTURmp
Caroline Løchting ThunbergOK RoslagenSWEmp
Alice FrostOK RoslagenSWEdnf
İlknur BeydiliSOMA TAEKWONDO İHTİSAS SPORTURdnf
Buse YeşilSOMA TAEKWONDO İHTİSAS SPORTURdnf
Nihan TemelOKLUBALI SKTURdnf
Buse FaydalıSOMA TAEKWONDO İHTİSAS SPORTURdnf
Nevin LeblebiciSOMA TAEKWONDO İHTİSAS SPORTURdnf
 
 
 
W18B (3)2,3 km 35 m15 C
PlNameClubNatTime
1Tuğçe KayaANTALYA GSKTUR30:53
2Gizem EminoğluNEO DSKTUR59:48
3Mihriye Nur DüzdemirSOMA TAEKWONDO İHTİSAS SPORTUR1:40:53
 
 
 
W20A (5)
PlNameClubNatTime
1Melike SancakPATİKA SK-PATİKTUR1:11:48
2Olivia KvarnlöfOK RoslagenSWE1:12:01
3Elif Gökçe AvcıOKLUBALI SKTUR1:25:44
 
Fatma Gizem ÇallıİSTANBUL GSMTURmp
Meltem KürsülüİZMİR GSMTURdnf
 
 
 
W20B (9)2,9 km 50 m18 C
PlNameClubNatTime
1Hatice AdıbelliNEO DSKTUR59:46
2Gizem CeylanODTÜ SKTUR1:06:34
3Aslıhan UysalİSTANBUL GSMTUR1:07:58
4Sena PamukODTÜ SKTUR1:19:07
5Rukiye UlutaşULUDAĞ ÜNV.SK.TUR1:21:55
6İlknur KayhanULUDAĞ ÜNV.SK.TUR1:35:38
7Betül AktaşODTÜ SKTUR1:36:59
8Selda TarakçıSAKARYA GSMTUR1:55:31
9Beril ÜstünkayaODTÜ SKTUR2:06:46
 
 
 
W21E (19)
PlNameClubNatTime
1Emily KempAngelniemen AnkkuriFIN42:03
2Inga DambePaimion RastiFIN48:05
3Andra AnghelUniversitatea CraiovaROU50:32
4Eveliina HirvonenPaimion RastiFIN53:37
5Veronica MinoiuUniversitatea CraiovaROU1:01:26
6Elena FilatovaBelgorodskaja obl SpartakRUS1:06:02
7Büşra MusluALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTUR1:07:44
8Şengül ÜzenTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:12:05
9Dudu ErolODTÜ SKTUR1:14:08
10Farina FreigangBielefelder TGGER1:20:03
11Dilek MatyarPATİKA SK-PATİKTUR1:20:05
12Selvihan GünaydınTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:22:52
13Şakire BilginTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:24:16
14Ayşe KeskinTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:25:57
15Banu Emine AysolmazODTÜ SKTUR1:35:15
16Hümeyra Özer AkkoçTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:39:35
17Dariya VorobyevaSSO MEPhIRUS1:59:30
18Ka Man LeungHong Kong - IndividualHKG2:22:26
19Zeynep AbalıODTÜ SKTUR2:24:07
 
 
 
W21A (12)3,9 km 75 m17 C
PlNameClubNatTime
1Rebecka LindbergOK RoslagenSWE51:29
2Samantha AhlgrenOK RoslagenSWE1:02:08
3Lyuba LippertZyryanovskKAZ1:35:41
4Viktoria OlssonIF Hansa-HoburgSWE1:50:52
5Aliye AytaZİGANA DGSKTUR2:07:41
6Ayşe AkınESKİŞEHİR ORYANTİRİNG SKTUR2:12:46
7Ezgi BaştürkİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR2:21:23
8Münevver KumruLYKİA İZ.DO.SK.TUR2:31:46
 
Aslı SoydemirANKARA GSMTURdnf
Merve TürksoyULUDAĞ ÜNV.SK.TURdnf
Kübra AsanBOLU GSMTURdnf
Elif BurunsuzoğluULUDAĞ ÜNV.SK.TURdnf
 
 
 
W35 (2)4,3 km 65 m17 C
PlNameClubNatTime
1Sarka KasparovaAOPCZE1:49:22
 
Gülşen AvcıOKLUBALI SKTURdnf
 
 
 
W40 (4)4,3 km 60 m19 C
PlNameClubNatTime
1Cemile UstaİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR2:16:46
2Pernilla MellinSvaide Roma SOKSWE2:20:09
3Banu KulaçoğluİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR4:06:42
 
Şermin KaraağaçİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdnf
 
 
 
W45 (1)3,9 km17 C
PlNameClubNatTime
1Ulrika NikolaussonSvaide Roma SOKSWE1:01:42
 
 
 
W50 (8)3,7 km 60 m16 C
PlNameClubNatTime
1Maria KvarnlöfOK RoslagenSWE55:49
2Mari HernandezToten TrollNOR56:54
3Arja VestolaNastolan TeräFIN1:00:48
4Maritta KymäläinenTampereen pyrintöFIN1:09:14
5Lippert ElenaZyryanovskKAZ1:17:10
6Galina BelskayaZyryanovskKAZ1:36:00
7Marja TöyryläKymin suunnistajatFIN1:41:12
 
Ayşe Petek BingölANKARA GSMTURdnf
 
 
 
W55 (8)3,6 km 55 m16 C
PlNameClubNatTime
1Helena Kajaala-YlikoskiClub Kankaanpään SuunnistajatFIN1:09:36
2Ann LaasOK SkogshjortarnaSWE1:16:22
3Brigitte Kölla TritschlerOLG ZürichSUI1:17:51
4Pia GadeViborg OKDEN1:27:28
5Jette KreibergOK RoskildeDEN1:51:21
6Annette OlofssonOK SkogshjortarnaSWE2:07:14
 
Katarina ÖstlingOK SkogshjortarnaSWEmp
Marianne BandixenOLG PfäffikonSUIdnf
 
 
 
W65 (5)2,7 km 50 m14 C
PlNameClubNatTime
1Meyer UrsulaOLG ZürichSUI46:24
2Aira MyllyOunasvaaran hiihtoseuraFIN52:50
3Anita Loven AnderssonOK SkogshjortarnaSWE1:04:04
4Ulla LindstenRasti-JyryFIN1:06:41
5Ane VeierskovOrienteringsklub RoskildeDEN1:10:14
 
 
 
WBS (9)2,0 km 25 m13 C
PlNameClubNatTime
1İrem EroğluOKLUBALI SKTUR35:02
2Emine İcyerBALIKESİR GSKTUR1:14:31
3Ceren ÖzakıncıARTSAM KOLEJİ SPOR KULÜBÜTUR1:15:25
4Ahsen KüçükbasmacıARTSAM KOLEJİ SPOR KULÜBÜTUR1:47:10
5Ayça Sıla AlkanARTSAM KOLEJİ SPOR KULÜBÜTUR1:57:36
6Bükrenur GökçeARTSAM KOLEJİ SPOR KULÜBÜTUR2:01:24
 
Çağla Ekin AnkaralıARTSAM KOLEJİ SPOR KULÜBÜTURdnf
Zeynep Bengü AlkanARTSAM KOLEJİ SPOR KULÜBÜTURdnf
Yaren ErgünARTSAM KOLEJİ SPOR KULÜBÜTURdnf
 
 
 
WBL (21)2,6 km 25 m18 C
PlNameClubNatTime
1Serpil ŞahinIndividual-FerdiTUR49:52
2Melike KaradenizOKLUBALI SKTUR1:01:51
3Afra DündarBALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR1:02:25
4Ayşegül GürYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SKTUR1:10:11
5Begüm SarıdedeYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SKTUR1:21:10
6Rüveyda AvcuBALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR1:21:17
7Burcu YavaşULUDAĞ ÜNV.SK.TUR1:24:14
8Hanne JessenOK RoskildeDEN1:25:02
9Selin ÇiftçiİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:34:07
10Werder MarlisOLG ZürichSUI1:37:35
11Gunay HamdullayeAzerbaijan1:44:36
12Ayla SaraçoğluNEO DSKTUR1:52:58
13Gülşah MiyasaoğluYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SKTUR1:56:45
14Gamze SığırcıYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SKTUR2:19:55
15Hatice BiçerSOMA TAEKWONDO İHTİSAS SPORTUR3:16:48
16Lütfiye SürücüSOMA TAEKWONDO İHTİSAS SPORTUR3:28:48
 
Buket BekarYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SKTURmp
Dilek KuruçaySOMA TAEKWONDO İHTİSAS SPORTURmp
Irina NilssonGävle OKSWEdnf
Begüm EmlekBALIKESİR GSKTURdnf
Hüsniye ŞenolBOLU GSMTURdnf
 
 
 
M10 (3)1,6 km 25 m12 C
PlNameClubNatTime
1Aybars Kağan KaraağaçİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR30:08
2Onur KarabaşSOMA TAEKWONDO İHTİSAS SPORTUR3:11:50
 
Eralp CanazESKİŞEHİR ORYANTİRİNG SKTURmp
 
 
 
M12 (13)1,9 km 30 m12 C
PlNameClubNatTime
1Bora Uğur ÖzkaranfilESKİŞEHİR ORYANTİRİNG SKTUR26:46
2Orkunt TekANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR27:54
3Alper Tunga KaraağaçİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR33:53
4Orbay Fatih YıldızBALIKESİR GSKTUR34:21
5Berkay DursunBALIKESİR GSKTUR40:11
6Anıl IşıksoyESKİŞEHİR ORYANTİRİNG SKTUR40:26
7Eyüp TurhanBALIKESİR GSKTUR47:10
8Muzaffer İnanç ErtaşSOMA TAEKWONDO İHTİSAS SPORTUR52:14
9Eray ÖzbayİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR2:01:10
10Gürkan KeskinİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR2:07:08
 
Enes ÇetinBALIKESİR GSKTURmp
Samet KarnasOSMANİYE OGİDOSTURmp
Gökalp GörenSOMA TAEKWONDO İHTİSAS SPORTURmp
 
 
 
M14 (9)2,3 km 35 m15 C
PlNameClubNatTime
1Muhammed Mustafa TekinANTALYA GSKTUR33:47
2Semih ArslanBALIKESİR GSKTUR47:22
3Kadir Buğra BudakBALIKESİR GSKTUR47:23
4Enes GülençBALIKESİR GSKTUR1:11:28
5Harun Yahya OrhanİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:44:47
6Yiğit KulİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:49:23
7Umut İlhan BeyaztaşİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:55:28
8Erdem ZülfikarİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR2:01:25
9Ahmet Ozan ÖzbayİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR2:07:23
 
 
 
M16A (45)3,3 km 40 m17 C
PlNameClubNatTime
1Talha GündayTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR32:58
2Samet KöşşekTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR36:58
3İsmail KılınçROTA ORYANTİRİNG SKTUR37:01
4Kadir Can ÇakanTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR37:51
5Alperen Dursun YıldızNİKSAR BELEDİYE SPORTUR37:56
6Beytullah ÇağanSOMA TAEKWONDO İHTİSAS SPORTUR40:37
7Demirhan DemirokBALIKESİR GSKTUR40:47
8Mehmet KoyundoyuranANTALYA GSKTUR42:55
9Samet ÖzbilginTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR43:22
10Ahmet AyazTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR43:46
11Fatih ŞölenTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR44:54
12Tugay AksoySOMA TAEKWONDO İHTİSAS SPORTUR45:23
13Halit HarmanTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR48:30
14Berat ArslanTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR50:40
15Furkan MaydaTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR52:34
16Beytullah ErsinNİKSAR BELEDİYE SPORTUR53:15
17Muhammed Sinan ÖztürkTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR54:15
18Samet DurgutTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR54:39
19Batuhan ErikliBALIKESİR GSKTUR55:14
20Nail İyizamanTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR56:18
21Yunus Emre EkerTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR57:55
22Mehmet Ali KargınTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR58:48
23Akif KürtüncüTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:00:06
24Arif Can ErgüdenNİKSAR BELEDİYE SPORTUR1:00:49
25Muhammed Ali TunçTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:01:52
26Ömer Yusuf AktaşTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:02:17
27Safa Murat KonuşkanTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:04:10
28Mehmet KarakayaTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:10:40
29Batuhan ÜnverROTA ORYANTİRİNG SKTUR1:13:55
30Ali KılıçTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:13:58
31Batuhan MaviliTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:14:53
32Furkan Mert TaşçıNİKSAR BELEDİYE SPORTUR1:16:27
33Sefa PoluSOMA TAEKWONDO İHTİSAS SPORTUR1:33:59
34Buğra Ahmet MalakSOMA TAEKWONDO İHTİSAS SPORTUR1:43:07
35Alican DemirelOSMANİYE OGİDOSTUR1:48:19
36Mert KurtİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:50:40
37Enes ŞakarTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:51:12
38Muzaffer AçıkNİKSAR BELEDİYE SPORTUR1:58:27
 
Erdem KardaşTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURmp
Yıldızhan KarayelTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURmp
Tolga ÇandarBALIKESİR GSKTURmp
Emir Can ToramanİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURmp
Ömer KuloğluİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURmp
Samet BozkurtNİKSAR BELEDİYE SPORTURdnf
Tuna Anıl AslanerBALIKESİR GSKTURdnf
 
 
 
M16B (10)2,4 km 35 m14 C
PlNameClubNatTime
1Muhammed Vehbi Y KarataşlıANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR32:22
2Kalender Metehan KayaANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR45:05
3Osman MişeNİKSAR BELEDİYE SPORTUR53:33
4Umut Can ÇabukNİKSAR BELEDİYE SPORTUR1:03:49
5Hüseyin AydınNİKSAR BELEDİYE SPORTUR1:07:01
6Umut KulaksızNİKSAR BELEDİYE SPORTUR1:16:34
7Şafak UrganANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR1:17:51
8Fatih OruçBOLU GSMTUR1:30:27
9Oktay AykutBOLU GSMTUR1:30:33
 
Melih CanazESKİŞEHİR ORYANTİRİNG SKTURmp
 
 
 
M18A (32)
PlNameClubNatTime
1Süleyman ErenTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR57:44
2Emirhan KülahsızBALIKESİR GSKTUR1:01:32
3Mehmet Can ÖztürkTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:02:06
4Faruk AkıncıTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:02:46
5Samet GökmenTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:06:47
6Mihai TantarUniversitatea CraiovaROU1:11:00
7Ahmet Hakan KayaTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:12:37
8Alper Can ÇavtekinTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:12:38
9Furkan TopalTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:14:48
10Yasin ErbaşTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:15:57
11Ufuk AkkuşTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:19:20
12Emi MinoiuUniversitatea CraiovaROU1:20:26
13İbrahim DilekTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:22:49
14Osman Celal ErkuranTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:23:04
15Muhammed Alperen KurtTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:26:09
16Mehmet Uğur BatanTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:27:31
17Yunus Emre TurnaTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:30:32
18Muhammed Gence ÇaydaşiANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR1:36:12
19Halit UzunerANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR1:39:07
20Hüseyin Ömür CankayaBALIKESİR GSKTUR1:43:56
21Abdulkerim KayaTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:46:09
22Cengizhan SabuncuTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:48:43
23Ümit BaşbuğaANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR2:00:26
24Abdurrahman ÇavdarBALIKESİR GSKTUR2:10:31
25Hakan EkrenOSMANİYE OGİDOSTUR2:45:10
26Hasan DemirBALIKESİR GSKTUR2:53:08
 
Zekeriya Metehan KarslıoğluTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURmp
Raşit ŞaraTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURmp
Mücahit ÖzkayaTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURmp
İsa ÖzşahinTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURmp
İbrahim ÖzerenTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURdnf
Ozan Burak AkdumanBALIKESİR GSKTURdnf
 
 
 
M18B (33)2,3 km 50 m14 C
PlNameClubNatTime
1Arman ÖzyönümİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR28:14
2Cemil AldemirNİKSAR BELEDİYE SPORTUR29:39
3Serkan ÖzenPATİKA SK-PATİKTUR32:37
4Gökhan BiliciNEO DSKTUR34:41
5Muammer YardımcıTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR35:03
6Yusuf DoğanOSMANİYE OGİDOSTUR37:57
7Abdulkadir PakdilOSMANİYE OGİDOSTUR42:44
8Tufan BaykalNİKSAR BELEDİYE SPORTUR43:51
9Furkan UğurluNİKSAR BELEDİYE SPORTUR44:21
10Samet KayalıerNİKSAR BELEDİYE SPORTUR45:12
11Mehmet Esat ÖzmenESKİŞEHİR ORYANTİRİNG SKTUR46:19
12Enes ŞahinNİKSAR BELEDİYE SPORTUR46:58
13Batuhan DuğanOSMANİYE OGİDOSTUR49:56
14Enes MuğluOSMANİYE OGİDOSTUR50:38
15Hüseyin KaracaESKİŞEHİR ORYANTİRİNG SKTUR51:07
16Ahmet Can AvcıLYKİA İZ.DO.SK.TUR51:18
17Abdullah İpekliNİKSAR BELEDİYE SPORTUR51:56
18Rodi Berzan ÖzdemirPATİKA SK-PATİKTUR52:33
19İbrahim KirazBALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR54:24
20Erman KocaBALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR56:24
21Deniz ErdoğanPATİKA SK-PATİKTUR57:52
22Necati TopBALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR59:11
23Muhammed KarakuşOSMANİYE GSMTUR1:00:59
24Muhammet Furkan MartOSMANİYE GSMTUR1:02:04
25Mehmet ÖztürkPATİKA SK-PATİKTUR1:06:09
26Fahrican KoşarODTÜ SKTUR1:07:48
27İsmail KarnasOSMANİYE OGİDOSTUR1:16:29
28Emre GüvenOSMANİYE OGİDOSTUR1:30:08
29Emre ErdemBALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR1:41:33
 
Ömer DoğansoyTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURmp
Furkan TecelliESKİŞEHİR ORYANTİRİNG SKTURmp
Emin Alp AydınESKİŞEHİR ORYANTİRİNG SKTURdnf
Hasan MadenPATİKA SK-PATİKTURdnf
 
 
 
M20A (51)
PlNameClubNatTime
1Musa YeliTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:03:17
2Orhan KutluTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:03:47
3Huzeyfe SığırcıBALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR1:16:09
4Oğuzhan KaratepeTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:20:12
5Can Hüseyin ŞapulNEO DSKTUR1:20:39
6Şaban AslanTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:22:13
7Tayyip ÖztürkTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:24:12
8Mürsel UçarTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:25:49
9Hasan TaşTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:26:33
10Halis UyarTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:27:05
11Yunus Emre YılmazTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:36:35
12Mehmet Akif TandoğruTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:37:10
13Burak CanseverTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:40:47
14Muammer ÜnalanTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:41:26
15Numan KayaTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:44:18
16Üzeyir Tayyip ŞurTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:49:54
17Evren BozkurtYAKAMOZ GSKTUR1:50:56
18Mert YasilTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:54:47
19Şahin ÇakmakTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:58:18
20İbrahim ÇiçekTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR2:03:46
21İsmail DuyunTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR2:05:17
22Ercan ArslanODTÜ SKTUR2:05:39
23Burak OranTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR2:12:58
24Ümüt YılmazTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR2:15:16
25Muhammet BilgiçTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR2:19:12
26Hamza AktaşTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR2:21:58
27Hakkı Selçuk KoçTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR2:24:29
28Aliihsan SezginTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR2:24:33
29İdris ÖrsTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR2:34:06
30Serkan HasarTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR2:36:10
31İlyas BalkocaTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR2:36:17
32İsa KırcaTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR2:39:54
33Muhammet CücükTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR2:46:09
34Kerem AykanTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR2:58:21
35Talha YaylamazTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR3:05:22
36Ünal İlkmanTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR3:07:55
37Furkan ÖzkanTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR3:14:09
38Hüseyin PakırTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR3:40:31
39Fatih TükenmezTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR4:19:41
 
Muhammed Mustafa UluçakTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURmp
Enes AltanTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURmp
Bayram SadanTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURmp
Ertuğrul AkbulutTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURmp
Ertuğrul GürgenTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURmp
Sabri ÇetinTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURmp
İlyas KarakuşTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURdnf
Fevzi MertTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURdnf
Muammer YağızTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURdnf
Mehmet ÜnlüTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURdnf
Doğukan AltunALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTURdnf
Hasan KayacıTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURdnf
 
 
 
M20B (20)3,2 km 55 m18 C
PlNameClubNatTime
1Fatih KanburANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR42:14
2Uğur YavuzTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR47:09
3Tayfun TuranSOMA TAEKWONDO İHTİSAS SPORTUR53:17
4Musa KıratOSMANİYE OGİDOSTUR57:36
5Mücahit AyanTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:00:22
6Mustafa AtalanOSMANİYE OGİDOSTUR1:05:37
7İsmail Burak BiçerSOMA TAEKWONDO İHTİSAS SPORTUR1:08:11
8Mehmet GülenSOMA TAEKWONDO İHTİSAS SPORTUR1:08:27
9Taha TaşçiTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:09:47
10Yunus Emre KılıçTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:12:56
11Can DoğancıkTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:13:36
12Furkan GüzünULUDAĞ ÜNV.SK.TUR1:21:31
13Okan AcarULUDAĞ ÜNV.SK.TUR1:24:57
14Engin KarakayaULUDAĞ ÜNV.SK.TUR1:33:51
15Mustafa KöseTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:33:52
16Hüseyin ÇınardereSOMA TAEKWONDO İHTİSAS SPORTUR1:50:31
 
Yasin DuranANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTURmp
Abdulkadir ToktayOSMANİYE OGİDOSTURmp
Mert SügürİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURmp
Mehmet HaytaMALATYA GENÇLİK HİZ. VE SKTURdnf
 
 
 
M21E (71)
PlNameClubNatTime
1Leonid NovikovBelgorodskaja obl SpartakRUS38:53
2Emil AnderssonAerla IFSWE45:19
3Henri KalvePaimion RastiFIN45:32
4Ahmet KaçmazTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR47:35
5Viktor SilvemarkÄrla IFSWE47:40
6Yaşar İsmet DemirözNEO DSKTUR48:32
7Marcus PinkerCork OIRL48:56
8Hasan AyazTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR50:41
9Soeren RiechersBielefelder TGGER51:26
10Rıdvan ÇınarTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR51:49
11Dmitriy MaslovskiySaint-PetersburgRUS53:00
12Tomas KuzminskisLithuanian Deaf TeamLTU54:42
13Juuso LindeqvistPaimion RastiFIN55:41
14Ivan PustovoitovSilikatniy O-TeamRUS55:44
15Semyon KuzminTomskRUS56:03
16Harun İşlerTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR56:34
17Mesut SalmanTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR56:54
18Ercan DudakTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR57:21
19Engin PınarTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR59:47
20Ramazan BostancıTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR59:54
21Esko YlikangasHuu NousFIN1:00:06
22Alişan KayabölenODTÜ SKTUR1:00:57
23Oscar VaangellAerla IFSWE1:02:17
24Tomi MattilaAngelniemen AnkkuriFIN1:05:02
25Michael KreibergOK RoskildeDEN1:05:25
26Jarno Kallio-KönnöHuu NousFIN1:05:40
27Philipp ErmachenkovIskatelRUS1:06:04
28Meriç ArazoğluTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:06:54
29Veli EmreTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:06:59
30Cansel SaraçROTA ORYANTİRİNG SKTUR1:07:30
31Fryderyk PryjmaKS Spójnia WarszawaPOL1:08:26
32Erdi ArslanROTA ORYANTİRİNG SKTUR1:09:43
33Erkan SezginTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:14:12
34Cafer Gökalp ÇelebiİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:14:34
35Tapio PeräHuu NousFIN1:16:56
36İbrahim KorTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:18:04
37Fatih ÖztürkNİKSAR BELEDİYE SPORTUR1:18:30
38Burak KaramanNİKSAR BELEDİYE SPORTUR1:19:13
39İsmail İleriTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:19:43
40Hasan AkdoğanTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:25:56
41Çağlar KasımTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:25:59
42Abdulkadir KöseoğluPOLİS AKADEMİSİ SKTUR1:30:08
43Ahmet KorkmazİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:40:38
44Ahmet ErdoğanBOLU GSMTUR1:43:38
45Ertun YıldızlıDORUK DAĞCILIK VE DSKTUR1:44:15
46Fatih SemizODTÜ SKTUR1:46:23
47Emre AyarODTÜ SKTUR1:46:34
48Abdullah ÖzdemirİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:51:25
49Hilmi İlker MeydanDORUK DAĞCILIK VE DSKTUR1:58:01
50Osman KulTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR2:00:38
51Alen GavarİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR2:01:54
52Suleyman AliyevAzerbaijan2:02:14
53Ozan BektaşODTÜ SKTUR2:02:56
54Yaser Deniz İrenODTÜ SKTUR2:15:33
55Murat ArslanODTÜ SKTUR2:15:44
56Vladislav TuzovAzerbaijan2:40:35
57Sergey TeleginAzerbaijan3:03:20
 
Emin MammadovAzerbaijanmp
Yunus Emre EkinciODTÜ SKTURmp
Şafak KaramanNİKSAR BELEDİYE SPORTURmp
Shahriyar IsmayilovAzerbaijanmp
Mustafa AygünKONYA GSMTURmp
Rahim İlgenliKONYA GSMTURmp
Özgür FettahTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURmp
İlyas AvcıTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURmp
Muhammed KavakTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURdnf
Ozan ÇelikOKLUBALI SKTURdnf
Engin ÖztürkTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURdnf
Celil ErdoğanGATA DOİKTURdnf
Ramin AliyevAzerbaijandnf
Sergan AbasovAzerbaijandnf
 
 
 
M21A (60)4,5 km 90 m19 C
PlNameClubNatTime
1Robert SandbergOK RoslagenSWE58:06
2Viktor LindbergOK RoslagenSWE1:04:06
3Ferdi GünaydınTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:17:26
4Mustafa YılmazTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:19:40
5Feridun TakışİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:19:59
6Hakan CoşkunfıratİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:24:06
7Refik Zekai DiriİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:27:27
8Muhammed KocabaşTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:31:36
9Emrah İlkanTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:33:19
10Mustafa Yasin BosnalıİSTANBUL GSMTUR1:39:32
11Okan İziULUDAĞ ÜNV.SK.TUR1:41:11
12Faik AçıkgözTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:45:21
13Vladimir DudnikovO-MEPHIRUS1:50:49
14Coşkun ÖzaşçılarİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:51:24
15Yavuz Selim GörmüşULUDAĞ ÜNV.SK.TUR1:51:32
16Ebuzer TemirTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:53:07
17Ramazan Emre UçarBALIKESİR GSKTUR1:57:30
18Erkam SemizTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR2:04:14
19Yasin KömürTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR2:09:21
19Mehmet Ali ÇakırTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR2:09:21
21Osman GültekinTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR2:12:38
22Ali ÖnerTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR2:23:38
23Serkan SuralULUDAĞ ÜNV.SK.TUR2:28:26
24Ali UzunİSTANBUL GSMTUR2:29:11
25Muhammet GülerOSMANİYE OGİDOSTUR2:45:51
 
Ali Furkan ŞahinTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURmp
Yavuz Kurtuluş AnılİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURmp
Aydın ÖzbayTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURmp
Hamdi GülbenizTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURmp
İbrahim BalbarsTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURmp
Mücahit DemirelİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURmp
Eyüp DirilenTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURmp
Alper AkyolTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURmp
Mesut GezerTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURmp
Furkan SürücüTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURmp
İbrahim TayğanTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURmp
Şaban SaraçTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURmp
Savaş BaşçiftçiTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURdnf
Ahmet BurmabıyıkTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURdnf
Burç Fatih AksoyİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdnf
Özgür ÖzdemirİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdnf
Ali YüceTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURdnf
Yavuz Ömer AktürkANTALYA GSMTURdnf
Mehmet AyanTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURdnf
Muhammed Kağan ZorİSTANBUL GSMTURdnf
Ozan OlgunULUDAĞ ÜNV.SK.TURdnf
Doğukan YılmazULUDAĞ ÜNV.SK.TURdnf
Koray EskidumanODTÜ SKTURdnf
Mert KeleşODTÜ SKTURdnf
Burak YiğitİSTANBUL GSMTURdnf
Oğuz YıldızULUDAĞ ÜNV.SK.TURdnf
Yusuf Ozan CanULUDAĞ ÜNV.SK.TURdnf
Sait Furkan DemirTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURdnf
Mehmet CanİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdnf
Ergün CanPATİKA SK-PATİKTURdnf
Mikail GültekinSOMA TAEKWONDO İHTİSAS SPORTURdnf
Mehmet Sena OkumuşULUDAĞ ÜNV.SK.TURdnf
Mehmet Baki ÖztürkESKİŞEHİR GSMTURdnf
Harun AltunMUĞLA GSKTURdnf
Said Han KurulULUDAĞ ÜNV.SK.TURdnf
 
 
 
M35 (7)5,4 km 70 m21 C
PlNameClubNatTime
1İsmail KendüzlerTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR55:16
2Alexey LitenkovEkaterinburgRUS1:19:23
3Cüneyt BudakTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:23:29
4Elvan İlboğaTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:31:55
5Muhterem BulutÇANKIRI GSMTUR2:18:27
6Tamer KaraağaçİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR3:06:43
 
Serhat VarolTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURdnf
 
 
 
M40 (3)4,7 km 65 m19 C
PlNameClubNatTime
1Alexey MorozovNEO SPORT CLUBRUS1:00:13
2Andrey PavlovEkaterinburgRUS1:29:03
3Khayyam MammadovAzerbaijan2:48:50
 
 
 
M45 (7)4,3 km 60 m18 C
PlNameClubNatTime
1Martin SkorpilJISKRA HORICECZE1:05:33
2Sergey IvanovEkaterinburgRUS1:15:09
3Mükremin Güven SolmazİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:30:40
4Mehmet Berkay KılıçoğluİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:35:16
5Jan HolecSkob OstravaCZE1:42:20
6Ali ÇelebiİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:52:09
7Ercüment UstaİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:55:56
 
 
 
M50 (10)4,1 km 65 m17 C
PlNameClubNatTime
1Timo NurmelaHuu NousFIN36:52
2Andres LaasOK SkogshjortarnaSWE39:50
3Per GustavssonGöteborg-Majorna OKSWE46:36
4Alexander AfonyushkinNEO SPORT CLUBRUS48:13
5Jari KymäläinenTampereen pyrintöFIN58:37
6Christer BorgGöteborg-Majorna OKSWE1:07:07
7Kemal KorkmazROTA ORYANTİRİNG SKTUR1:18:17
8Vladimir BelskiyZyryanovskKAZ1:28:23
9Tomasz PryjmaKS Spójnia WarszawaPOL1:39:41
10Mustafa KöşeliOSMANİYE OGİDOSTUR1:49:11
 
 
 
M55 (16)3,9 km 60 m17 C
PlNameClubNatTime
1Heikki VestolaRastivarsatFIN40:31
2Teuvo TöyryläVehkalahden VeikotFIN42:11
3Sönke BandixenOLG PfäffikonSUI42:56
4Rutz FelixOLK Piz HasiSUI47:13
5Jens KaminskyGöteborg-Majorna OKSWE47:30
6Anders BjörklundSävedalens AIKSWE48:02
7Lars-Erik FredrikssonOK SkogshjortarnaSWE56:02
8Keld GadeViborg OKDEN59:47
9Werder RolandOLG ZürichSUI1:02:10
10Christer SegerqvistGävle OKSWE1:02:22
11Tomas KarlssonOK SkogshjortarnaSWE1:02:55
12Urs TritschlerOLG ZürichSUI1:06:24
13Bretscher UeliOLC KapreoloSUI1:19:34
14Emilian MinoiuUniversitatea CraiovaROU1:32:24
15Pelle OlofssonOK SkogshjortarnaSWE1:51:55
16Kemal ÖzdemirİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR2:31:30
 
 
 
M65 (7)3,0 km 60 m15 C
PlNameClubNatTime
1Janne BrunstedtOK RoskildeDEN36:06
2Erkki YlikoskiClub Kankaanpään SuunnistajatFIN40:02
3Kalle JohanssonOK SkogshjortarnaSWE47:44
4Karl Gustav NorrgrannNärpes okFIN48:33
5Amsler MaxOLG WelsikonSUI50:24
6Peep KoppelOK KooperaatorEST59:23
 
Roger AnderssonOK SkogshjortarnaSWEmp
 
 
 
MBS (5)2,0 km 25 m13 C
PlNameClubNatTime
1Kader BüyükTosunANTALYA GSKTUR40:58
2Celal BaşaranARTSAM KOLEJİ SPOR KULÜBÜTUR2:01:07
 
Ali Can ÖzakıncıARTSAM KOLEJİ SPOR KULÜBÜTURmp
Mehmet Eren SüzenARTSAM KOLEJİ SPOR KULÜBÜTURmp
Ahmet Taha BaşdemirARTSAM KOLEJİ SPOR KULÜBÜTURdnf
 
 
 
MBL (28)2,9 km 25 m19 C
PlNameClubNatTime
1Ali Talha İkizoğluTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR40:41
2Ramazan KalyoncuTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR48:09
3Emin GörgülüTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR50:05
4Yunus Emre KaragözTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR51:06
5Mustafa BaysaTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR52:01
6Mehmet Yunus TülekYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SKTUR56:09
7Celal YıldırımTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR56:26
8Muharrem TaşkınTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR59:23
9Görkem KayaULUDAĞ ÜNV.SK.TUR59:39
10Ömer CansuTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:00:22
11Hüsnü Can KarlıULUDAĞ ÜNV.SK.TUR1:03:01
12Halil İbrahim KaragözİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:03:28
13Mehmet ÜnayYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SKTUR1:07:40
14Ali DemirIndividual-FerdiTUR1:12:28
15Burak DemirTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:13:14
16Gökhan SayarTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:20:56
17Eyüp YılmazTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTUR1:35:45
18Burak Berkay KılıçBALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR1:44:37
19Yakup DemirBALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR1:48:25
20Ahmet Cem FilizBALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR1:48:54
21Muhammet Burak PaksoySOMA TAEKWONDO İHTİSAS SPORTUR1:51:51
22Emircan Yücel YolsalBALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR2:01:12
 
İbrahim PolatTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURmp
Furkan ErYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SKTURmp
Şeref KarabaşSOMA TAEKWONDO İHTİSAS SPORTURmp
Mustafa DuyguTÜRK SİLAHLI KUVVELERİ SK-TSKTURmp
Kayahan KalkanYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SKTURdnf
Mustafa AltunBALIKESİR GENÇLİK VE DSKTURdnf